inkBOOK Classic 2 za złotówkę w Legimi

legimiinkbookO abonamencie Legimi z czytnikiem za złotówkę pisałem już dwukrotnie. Z racji wprowadzenia do oferty PocketBook Touch Lux 3, Legimi postanowiło zastąpić porównywalnego cenowo Obsidiana nowym czytnikiem polskiego producenta – inkBOOK Classic 2.

Dokładne informacje na temat czytnika możecie znaleźć tutaj.

W promocji tej mamy do wyboru trzy warianty zakupu abonamentu:– Przy zakupie abonamentu na 24 miesiące, czytnik otrzymamy w cenie 1 zł.
– Przy zakupie abonamentu na 12 miesięcy, czytnik otrzymamy w cenie 149 zł.
– Przy zakupie abonamentu na 6 miesięcy, czytnik otrzymamy w cenie 249 zł.

Możemy również zakupić czytnik bez abonamentu w cenie 367,50 zł wraz z etui w zestawie.

W abonamencie otrzymujemy nielimitowany dostęp do bazy ponad 18 tysięcy tytułów, które są gotowe do pobrania do Twojej biblioteki w przypadku opcji abonamentowej “Bez limitu” lub tańsze Legimi 1000, w którym to zliczana jest liczba stron.
Należy jednak pamiętać, że płatności możemy dokonać tylko kartą, z której co miesiąc będą pobierane opłaty za kolejne miesiące abonamentu.

Jest to w chwili obecnej najkorzystniejsza cenowo oferta czytników za złotówkę, które dotychczas zaoferowało w ramach swojej usługi Legimi.

Krzysztof Zemczak

Posted by Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Dodaj komentarz