Menu Zamknij

8. urodziny ebookpoint.pl – AFTERPARTY – przedłużenie promocji o 24h + darmowy ebook

I mamy to! Pora na AFTERPARTY, czyli przedłużenie urodzinowej promocji ebookpoint.pl o kolejne 24h! Jeszcze przez całą środę (tj. 6.11), możemy kontynuować swoje zakupowe szaleństwo, jak i wziąć udział w konkursie urodzinowym. Przy okazji, odbierzemy jeszcze darmową książkę! Więcej szczegółów tutaj.

Przy okazji podzielenia się z Wami tą informacją, przypominam o dedykowanym pliku Excel, który otrzymałem od księgarni, wraz z odnośnikami do konkretnych tytułów*:

Plik można sortować po dowolnych kolumnach, które powinny ułatwić wyszukiwanie w gąszczu obfitej oferty 😉

* Korzystając z odnośników zawartych w poście, wspierasz prowadzenie serwisu 😉

Natomiast tutaj znajdziecie zestawienia najbardziej rozchwytywanych książek z pierwszego dnia promocji. TOP listy przygotowane zostały z podziałem na kategorie:


Księgarnia przygotowała jeszcze dla nas małą niespodziankę w postaci darmowego ebooka. Z kolei uzupełnione wydanie kupimy w cenie 9,90zł. Odbierzemy go tylko do końca dnia dzisiejszego (tj. 6.11).

Jak go odebrać? Wystarczy:

  • kliknąć w powyższego linka lub w poniższą grafikę
  • podać w odpowiednim polu swój adres mailowy, na które mamy zarejestrowane konto w księgarni ebookpoint.pl
  • udzielić zgody na wysyłanie newslettera (z czego możemy w każdej chwili zrezygnować)
  • zatwierdzić i voila! Książka trafia na naszą półkę

„Sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu” – Mirosław Oczkoś

Opis książki:

Nieważne, czy jesteś nauczycielem, szkoleniowcem, aktorem, dziennikarzem, prezenterem, biznesmenem, czy politykiem – profesjonalista zawsze mówi wyraźnie.

Mirosław Oczkoś jest aktorem i specjalistą od emisji głosu. W książce Sztuka poprawnej wymowy, czyli o bełkotaniu i faflunieniu wyjaśnia nie tylko podstawowe wiadomości teoretyczne z zakresu budowy i fizjologii aparatu mowy, ale przede wszystkim pokazuje, w jaki sposób doskonalić dykcję.

Ćwiczenia głosowe, usprawniające prace języka, warg, szczęki dolnej i podniebienia miękkiego, poprzedzone są szeregiem ćwiczeń rozluźniających i oddechowych. Można je wykonywać w domu bądź np. podczas jazdy samochodem. Dzięki nim artykulacja poszczególnych głosek oraz trudnych połączeń wyrazowych staje się wyraźniejsza, a wypowiedzenie łamańców językowych typu w czasie suszy szosa sucha przestaje być problemem.

Ze względu na to, że nauka dykcji w dużej mierze polega na słuchaniu, do książki dołączona jest płyta CD (materiały można pobrać ze strony wydawnictwa, link znajduje się na stronie redakcyjnej ebooka), która zawiera ćwiczenia, łamańce językowe oraz poezję typowo dykcyjną, czytaną przez Martę Kluczowicz, Katarzynę Glinkę, Jerzego Łazewskiego i Mirosława Oczkosia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *