Menu Zamknij

9. urodziny księgarni Ebookpoint.pl – książka gratis + zapowiedź

Platforma, która oferuje już ponad 90 tysięcy ebooków, audiobooków, kursów wideo i książek drukowanych. Księgarnia, która niemal od dekady rewolucjonizuje rynek czytelniczy – na chwilę obecną wspólnymi siłami wraz z prawie 900 Wydawcami. Strona, którą każdego miesiąca odwiedza już nawet kilkaset tysięcy zadowolonych użytkowników. Ebookpoint.pl kończy 9 lat!


Informacja prasowa: ebookpoint.pl


Tradycyjnie na przełomie października i listopada wszystkich miłośników czytania czeka huczne świętowanie. Akcja startuje już 30.10, jako przygotowania do urodzinowej imprezy. Główna promocja startuje już 3 listopada.  

Księgarnia postanowiła czas oczekiwania osłodzić 3 darmowymi ebookami, które odebrać możecie pod tym adresem. Do wyboru mamy:

Powidoki. Wydanie 1 – Piotr Strzeżysz 

To opowieść o ludziach, których mija się na szlaku, pamiętając mniej lub bardziej wyraźnie ich przyjazne słowa i pomocne gesty. W czerwcu 2015 roku książka Powidoki, została nagrodzona Bursztynowym Motylem (nagrodą im Arkadego Fiedlera) dla Najlepszej Książki o tematyce podróżniczej i krajoznawczej 2014 roku, a w maju Nagrodą Magellana dla Najlepszej Książki Podróżniczej 2014 roku. 

Korona Polskich Gór. Wydanie 2 – Krzysztof Bzowski 

Zdobądź koronę polskich gór i poczuj niezwykłą satysfakcję z wejścia na każdy z opisanych szczytów (od niewymagającej Łysicy po majestatyczne Rysy). To doświadczenie z pewnością rozpali apetyt na więcej i otworzy drogę do zdobywania kolejnych koron, nawet tych dostępnych dotąd tylko w najskrytszych marzeniach.  

Pokonaj stres z Kaizen – Jarosław Gibas  

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie nasuwają Ci się w związku ze stresem. Dowiesz się, jak wpływa on na Twoje zdrowie i co może go powodować. Odkryjesz głębokie, prawdziwe przyczyny Twoich lęków i zrozumiesz, że tylko zmiana perspektywy, szersze spojrzenie na konkretny problem jest w stanie skutecznie osłonić Cię przed nimi. 

Czytelnicy mogą wybrać jeden z trzech powyższych tytułów i zupełnie za darmo pobrać go do swojej biblioteczki.

A już 3 listopada zaczyna się największa atrakcja – zostaną odkryte wszystkie karty.

Ponad 30 tysięcy ebooków i audiobooków z niemal każdej dziedziny życia zostanie przecenionych nawet do 95%. Ceny, które czytelnicy uwielbiają – 6.90zł, 9.90zł, 14.90zł, 19.90zł, 24.90zł, 29.90zł zagoszczą w księgarni na 48h, a całości dopełni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od Pocketbook.  

W akcji biorą udział najwięksi i najpopularniejsi Wydawcy na rynku – między innymi Dom Wydawniczy Rebis, SQN, Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo Literackie, PWN, Fabryka Słów czy Zysk i S-ka.

Urodzinowe party Ebookpoint to wielkie święto dla każdego miłośnika czytania i trwa do 4 listopada. Warto znaleźć coś dla siebie w okazyjnej cenie – a być może także powalczyć o nagrody?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *