Aplikacja Nook uzupełniona o kilka przydatnych funkcji, w tym wyszukiwanie głosowe

wpis w: Aplikacje | 0


Barnes & Noble nieczęsto aktualizuje swoje aplikacje. Niemniej jednak kiedy już to robią – robią to raz, a porządnie 🙂 Przykładem jest kwietniowa aktualizacja, która zapewnia użytkownikowi wiele nowych, przydatnych rozwiązań.

Dokładny opis zmian:

– Dziel się cytatami! Stwórz indywidualne karty ze swoimi ulubionymi cytatami, wybierz tło i udostępniaj je za pośrednictwem mediów społecznościowych, wiadomości e-mail lub wiadomości tekstowych.
– Dodano funkcję wyszukiwania głosowego. Naciśnij ikonę mikrofonu na pasku wyszukiwania i powiedz NOOK’owi co chcesz przeczytać.
– Udoskonalono stronę szczegółów o produkcie w księgarni, która pomoże znaleźć Ci kolejną książkę.
– Zaznaczanie grupowe: przenieś naraz wiele elementów z Biblioteki na kartę SD
– Ulepszenia Moich Półek
– Poprawione wsparcie dla Androida 7.0 Nougat
– Poprawki błędów

Dzielenie się cytatami wygląda bardzo porządnie, gustownie i na pewno znajdzie wielu zwolenników. Przykład zobaczymy w artykule dostarczonym przez Android Police:
Dzielenie cytatami - aplikacja Nook
W dodatku funkcja jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy zaznaczyć tekst i wybrać funkcję udostępniania. Zostaniemy przeniesieni do ekranu, na którym możemy wybrać tło i dostosować tekst. Po dokonaniu tych czynności, możemy w dowolny sposób podzielić się nim z innymi.

Poza możliwością udostępniania, najprzydatniejszą funkcją jest bez wątpienia wyszukiwanie głosowe. Wystarczy, że powiemy do mikrofonu jakiej frazy w tekście aplikacja ma szukać, a zostaniemy przeniesieni do miejsca docelowego.

Zaskoczył mnie jednak fakt, że dopiero teraz pojawiła się funkcja zaznaczania grupowego, umożliwiającego przenoszenie naraz wielu plików. Ale jak to mówią – lepiej późno, niż wcale 🙂

Aplikacja w nowej wersji powinna być już dostępna w Sklepie Google.

Pobierz aplikację:
Pobierz z Google Play

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *