Menu Zamknij

Cacao DecoMorreno – „Najwyższa jakość” w ebooku!

Żarty się skończyły 🙂
„Najwyższa jakość” na poważnie w formie ebooka!
Pozycję możemy znaleźć w Publio do ściągnięcia zupełnie za darmo 🙂

A czego możemy spodziewać się po najgłośniejszej i najbardziej wyczekiwanej pozycji minionego miesiąca?

najwyzsza-jakosc-ebookJedna z najintensywniej wyczekiwanych pozycji tego roku, już teraz okrzyknięta bestsellerem. Specjaliści przewidują, że autor „Najwyższej Jakości” – Cacao DecoMorreno – wyjątkowo namiesza na rynku wydawniczym, sprawiając, że brązowa okładka z wiatrakiem zagości na półkach w niejednym polskim domu.

Cacao DecoMorreno niezawodnie raczy swoich fanów opowieścią o niezwykle intensywnej akcji, miejscami gorzką, miejscami słodką, w której warto się rozsmakować. Autor z maestrią miesza wątki, style, żongluje czasem i przestrzenią. Pomimo że opowiadania cechuje eklektyzm, całość się nie sypie: płynnie przemykamy pomiędzy akapitami, dając się wciągnąć w wir wydarzeń. DecoMorreno tajemniczo zdradza, że jego sukces ma wiele źródeł, dziękuje też fanom, ze skromnością dodając, że to oni powinni uchodzić za twórców tego dzieła. „Bez nich tej książki by nie było” – mówi autor.

Podziękowania:
Ten ebook powstał w wyniku konkursu przeprowadzonego dla marki DecoMorreno. Uczestnicy konkursu z dużym zaangażowaniem, humorem i niespotykaną fantazją pisali, o czym ich zdaniem opowiada książka „Najwyższa jakość”, której okładka zawładnęła internetem. Dziewiątka zwycięzców, których teksty nagrodzono i opublikowano w niniejszym ebooku, wykazała się największą kreatywnością.

Wszystko zaczęło się od niewinnego żartu w którym internauta zauważył podobieństwo opakowania Cacao DecoMorreno do okładki nieistniejącej książki. Był to początek efektu „kuli śniegowej”, który zaowocował tysiącem memów, humorystycznych wpisów, komentarzy, recenzji wyimaginowanej pozycji literackiej. Opakowanie Cacao DecoMorreno pojawiało się w sklepach na półkach z książkami, zaczęły się w nie zaopatrywać biblioteki (sic!) i księgarnie. Dziękujemy wszystkim internautom, którzy wsparli nas w tym działaniu, to była świetna zabawa.

Pobierz ebooka

Opis i zdjęcie: Publio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *