Ceny Nexto Premium tańsze o 50% z okazji pierwszej rocznicy Klubu!

Podziel się:

Z okazji swojej pierwszej rocznicy, Klub Nexto Premium przygotował obfitą niespodziankę – ceny przedłużenia abonamentu Nexto Premium taniej aż o połowę! Promocja potrwa do nadchodzącego czwartku (tj. 24.05).

Aktywny pakiet Nexto Premium na naszym koncie powoduje, że ceny w księgarni widzimy o 40% niższe w przypadku ebooków i audiobooków, z kolei e-prasa przeceniona jest o 15%. Warto pamiętać, że zniżka na prasę dotyczy również prenumerat.

Po wykupieniu pakietu, otrzymujemy dostęp do specjalnej strony zarządzania abonamentem Klubu Nexto Premium, w którym widzimy możliwości przedłużenia go, jak i datę jego trwania.

Kolejną zaletą pakietu jest fakt, że promocje łączą się ze sobą. Ze strony Nexto Premium dowiadujemy się, że najpierw doliczany jest promocyjny rabat, a dopiero w kolejnym kroku rabat pakietowy. Zniżka nie łączy się z kodami rabatowymi (a przez to również z Okazjami Dnia, jako że ta forma promocji związana jest właśnie z kodem rabatowym), jednak nie dotyczy to punktów Nexto, którymi również możemy dodatkowo umilić sobie cenę.

Pełne wyjaśnienie usługi znajdziecie w artykule opisującym zasadę działania Klubu Nexto Premium.

Komu przyda się abonament? Niecierpliwym, którzy nie chcą czekać na promocję 🙂 W przypadku, gdy czytamy dużo, na pewno – zwłaszcza ze zniżką – abonament zwróci się w zatrważającym tempie.

Korzystałeś/aś z Nexto Premium? Masz zamiar przedłużyć abonament?

View Results

Loading ... Loading ...
Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Podobne artykuły

Leave a Comment