Ceny Nexto Premium tańsze o 50% z okazji pierwszej rocznicy Klubu!

Z okazji swojej pierwszej rocznicy, Klub Nexto Premium przygotował obfitą niespodziankę – ceny przedłużenia abonamentu Nexto Premium taniej aż o połowę! Promocja potrwa do nadchodzącego czwartku (tj. 24.05).

Aktywny pakiet Nexto Premium na naszym koncie powoduje, że ceny w księgarni widzimy o 40% niższe w przypadku ebooków i audiobooków, z kolei e-prasa przeceniona jest o 15%. Warto pamiętać, że zniżka na prasę dotyczy również prenumerat.

Po wykupieniu pakietu, otrzymujemy dostęp do specjalnej strony zarządzania abonamentem Klubu Nexto Premium, w którym widzimy możliwości przedłużenia go, jak i datę jego trwania.

Kolejną zaletą pakietu jest fakt, że promocje łączą się ze sobą. Ze strony Nexto Premium dowiadujemy się, że najpierw doliczany jest promocyjny rabat, a dopiero w kolejnym kroku rabat pakietowy. Zniżka nie łączy się z kodami rabatowymi (a przez to również z Okazjami Dnia, jako że ta forma promocji związana jest właśnie z kodem rabatowym), jednak nie dotyczy to punktów Nexto, którymi również możemy dodatkowo umilić sobie cenę.

Pełne wyjaśnienie usługi znajdziecie w artykule opisującym zasadę działania Klubu Nexto Premium.

Komu przyda się abonament? Niecierpliwym, którzy nie chcą czekać na promocję 🙂 W przypadku, gdy czytamy dużo, na pewno – zwłaszcza ze zniżką – abonament zwróci się w zatrważającym tempie.

Korzystałeś/aś z Nexto Premium? Masz zamiar przedłużyć abonament?

View Results

Loading ... Loading ...

Podobne artykuły

Leave a Comment