Ebooki dla Kobiet

woman_ebookJazda tramwajem jest doskonałym momentem by nie tylko poczytać i nadrobić literackie zaległości, ale i poobserwować ludzi dookoła.

Wśród moich współtowarzyszy dostrzegam nie tylko wielowiekowy i wielokulturowy podział. Dopatruję się czytających, patrzących w okno, roztargnionych i zamyślonych, „krzyczących i szepcących przez telefon” i miłośników zakupów na Kleparzu. Najbardziej cieszy mnie jednak widok płci pięknej, którą ostatnio najczęściej widuję z czytnikiem w ręku.

Zaczytane, zapatrzone w ekran, pełne skupienia i zachwycające swoją pasją i chęcią odkrycia nowych horyzontów. I co jeszcze bardziej mi imponuje? To, że większość z nich mimo pracy, obowiązków i braku czasu, znajduje go, by wejść do świata książki i choć na chwilę przenieść się do ciekawej, innej e-rzeczywistości.

Drogie Panie, aby Wam pomóc, przygotowałem krótkie zestawienie z odnośnikami do ebooków z literaturą kobiecą, abyście mogły w łatwiejszy sposób uzupełnić swoje czytniki o kolejne, interesujące Was tytuły.

Z okazji dzisiejszego Święta, Ebookpoint o Was nie zapomniał – przygotowali oni dla Was 300 kobiecych ebooków w promocyjnej cenie. Woblink również należy do tych pamiętających i przygotował specjalną promocję ebooków dla Wyjątkowych Kobiet! W ofercie Woblink nie możemy również zapominać o tytułach polskich mistrzyń powieści dla Kobiet, jak Monika Szwaja, Katarzyna Grochola, czy Izabela Sowa.

Romans i erotykę z kolei znajdziemy w zestawieniu od Virtualo, w której podium zajmują takie tytuły jak “Przeznaczeni” Katarzyny Grocholi, “Sztuka uwodzenia” Samanthy Young i “Mroczniej” Anety Rzepki. Tutaj z kolei znajdziemy szeroki wybór spośród aż 2600 pozycji.

Oczywiście nie tylko romanse i erotyka to to, co kręci Kobiety.
Pełną ofertę rozmaitych kategorii ebooków możecie znaleźć w księgarniach Ebookpoint, Woblink, Virtualo i Publio.

Na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie 🙂

Krzysztof Zemczak

Posted by Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Dodaj komentarz