ebookoo.pl kończy działalność jako księgarnia

wpis w: Wydarzenia | 0

Po prawie trzech latach, księgarnia ebookoo.pl kończy swoją działaność. Smutek ogarnia człowieka, kiedy w przeciągu tak krótkiego czasu dowiaduje się o kolejnej takiej sytuacji, która ma miejsce na polskim rynku księgarni internetowych. Dla przypomnienia, to samo stało się już z eClicto i z CDP.pl.
ebookoo.pl - logo
Końcem lutego, Klienci otrzymali maila, w którym pojawiła się prośba o ściągnięcie zakupionych przez siebie książek.

Jako, że w chwili obecnej nie ma już możliwości zalogowania się na konto księgarni, ci, którzy nie wyrobili się w czasie mogą skontaktować się w tej sprawie z właścicielem.

Na stronie głównej ex-księgarni możemy przeczytać komunikat, w którym właściciel, po miłym powitaniu, tłumaczy sytuację:
ebookoo.pl - komunikat
“Niestety, brak odpowiedniego doświadczenia przy prowadzeniu tak dużego w swoim zakresie projektu oraz brak nieograniczonego limitu czasowego ? uniemożliwił mi i ebookoo.pl długotrwałe zaistnienie na rynku księgarni internetowych.”

Szczęście w nieszczęściu, w tej historii nie brakuje happy endu. Jak czytamy później:

“Niemniej zebrałem dosyć sporo doświadczenia przez ten czas i nadal chciałbym promować czytelnictwo i dzielić się z Wami różnymi informacjami, w tym o wybranych nowościach, recenzować książki, które przeczytałem, pokazywać co w najbliższym czasie zamierzam przeczytać a także informować o wybranych nowinkach i ciekawych wydarzeniach z dziedziny kultury.
ebookoo.pl - komunikat
Dlatego też ebookoo.pl przekształca się w blog literacko-kulturowy, a znajdziecie w nim wiele różnych i mam nadzieje ciekawych oraz użytecznych treści!”

Można więc powiedzieć, że z ebookoo.pl nie żegnamy się na stałe, a żegnamy tylko jego starą formę.

Pozostaje mi zatem życzyć ebookoo.pl powodzenia na nowej drodze życia i cieszyć się, że marka nie rozpłynie się w powietrzu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *