eCzytelnik jest na SQUID!

wpis w: Aplikacje | 0

SQUID - Your News BuddyChciałbym Was zapoznać z nową aplikacją SQUID – Your News Buddy. Aplikacja ta pomaga znaleźć najbardziej wartościowe artykuły spośród tematów, którymi jesteście zainteresowani. Do wyboru mamy bardzo rozmaite i szczegółowe kategorie, dzięki czemu zawsze będziecie na bieżąco z konkretnymi tematami, które wybraliście. W dodatku aplikacja dostępna jest zupełnie za darmo! Dlaczego o tym piszę?

Otóż dlatego, że eCzytelnik dziś dołącza do bazy aplikacji!
Oznacza to, że artykuły z eCzytelnika będziecie mogli czytać również w aplikacji SQUID – Your News Buddy!

Wybierając śledzenie kategorii Książki, będziecie na bieżąco z artykułami pojawiającymi się w moim serwisie!

Co o swojej aplikacji mówią Twórcy:
“SQUID chce sprawić, by najwartościowsze wiadomości były zawsze w zasięgu ręki, jednocześnie oferując szeroki wybór tematów, które użytkownik może dowolnie wybierać, tworząc niepowtarzalną, spersonalizowaną, atrakcyjną wizualnie Stronę Główną. Aplikacja zbiera najciekawsze artykuły z sieci i pozwala użytkownikom być zawsze na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami, jednocześnie dając możliwość, by dzielić się nimi z najbliższymi w szybki i prosty sposób. To, co między innymi odróżnia SQUID od podobnych aplikacji to zestaw kreatywnych narzędzi, które sprawiają, że wiadomości stają się nie tylko ciekawe, ale i zabawne.”
“Chcemy pomóc młodszym generacjom na ponowne odkrycie czytania wiadomości jako ciekawego, wartościowego i wciągającego, codziennego zajęcia”Johan Othelius, CEO i założyciel SQUID APP.

Sam już jakiś czas korzystam z tej aplikacji i śmiało mogę stwierdzić, że “bycie na bieżąco” jeszcze nigdy nie było takie proste.

Pobierz aplikację:
SQUID – Your News Buddy – Android
SQUID – Your News Buddy – iOS
Więcej informacji na temat SQUID – Your News Buddy znajdziecie na stronie głównej twórców aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *