eCzytelnik jest na SQUID!

SQUID - Your News BuddyChciałbym Was zapoznać z nową aplikacją SQUID – Your News Buddy. Aplikacja ta pomaga znaleźć najbardziej wartościowe artykuły spośród tematów, którymi jesteście zainteresowani. Do wyboru mamy bardzo rozmaite i szczegółowe kategorie, dzięki czemu zawsze będziecie na bieżąco z konkretnymi tematami, które wybraliście. W dodatku aplikacja dostępna jest zupełnie za darmo! Dlaczego o tym piszę?

Otóż dlatego, że eCzytelnik dziś dołącza do bazy aplikacji!
Oznacza to, że artykuły z eCzytelnika będziecie mogli czytać również w aplikacji SQUID – Your News Buddy!

Wybierając śledzenie kategorii Książki, będziecie na bieżąco z artykułami pojawiającymi się w moim serwisie!

Co o swojej aplikacji mówią Twórcy:
“SQUID chce sprawić, by najwartościowsze wiadomości były zawsze w zasięgu ręki, jednocześnie oferując szeroki wybór tematów, które użytkownik może dowolnie wybierać, tworząc niepowtarzalną, spersonalizowaną, atrakcyjną wizualnie Stronę Główną. Aplikacja zbiera najciekawsze artykuły z sieci i pozwala użytkownikom być zawsze na bieżąco z najświeższymi wydarzeniami, jednocześnie dając możliwość, by dzielić się nimi z najbliższymi w szybki i prosty sposób. To, co między innymi odróżnia SQUID od podobnych aplikacji to zestaw kreatywnych narzędzi, które sprawiają, że wiadomości stają się nie tylko ciekawe, ale i zabawne.”
“Chcemy pomóc młodszym generacjom na ponowne odkrycie czytania wiadomości jako ciekawego, wartościowego i wciągającego, codziennego zajęcia”Johan Othelius, CEO i założyciel SQUID APP.

Sam już jakiś czas korzystam z tej aplikacji i śmiało mogę stwierdzić, że “bycie na bieżąco” jeszcze nigdy nie było takie proste.

Pobierz aplikację:
SQUID – Your News Buddy – Android
SQUID – Your News Buddy – iOS
Więcej informacji na temat SQUID – Your News Buddy znajdziecie na stronie głównej twórców aplikacji.

Krzysztof Zemczak

Posted by Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Dodaj komentarz