“Fallout. Powieść” – darmowy ebook

Świat Fallouta czeka na Ciebie. Tym razem pod postacią ebooka do ściągnięcia zupełnie za darmo.

Na ten pomysł wpadł AS-R – fan serii Fallout, której świat zainspirował go do napisania swojej powieści osadzonej w tychże realiach. Publikując rozdział za rozdziałem na swoim blogu, ukończył swe dzieło i udostępnił je za darmo w trzech formatach: PDF, EPUB i MOBI.

Autor planuje również wydanie swojej powieści w języku angielskim, gdzie szczerze zachęca zainteresowanych do pomocy przy tłumaczeniu.falloutJak pisze na swoim blogu:
“Zawsze byłem wielkim fanem serii Fallout. Moje osobiste doświadczenia i umiejętności doprowadziły do tego, że piszę. Przez długi czas nie mogłem się zdecydować, czy jestem gotowy na ten krok. Ostatecznie uznałem, że nie warto dłużej czekać. Przy odrobinie szczęścia i samozaparcia powstanie powieść na podstawie pierwszej części cyklu Fallout. Całość będzie publikowana na niniejszym blogu; rozdział po rozdziale.

Mam nadzieję, że jako fani tej nieśmiertelnej gry, przeżyjemy razem fajną przygodę i spędzimy miło czas. Ja – pisząc. Wy – czytając.

Fallout czeka, raz jeszcze. W zupełnie nowej odsłonie!

Powieść do ściągnięcia w całości:
PDF
EPUB
MOBI
Wszystkie formaty

Lub w osobnych rozdziałach.

Prawa autorskie do użytej grafiki z cyklu Fallout i Fallout trademark:
Interplay Productions, Irvine, California, USA.
Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media Company.

Krzysztof Zemczak

Posted by Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Dodaj komentarz