Menu Zamknij

Kilkaset darmowych ebooków od Microsoftu

Darmowe ebooki od Microsoftu - Eric LigmanDoczekaliśmy się kolejnej serii darmowych ebooków od Microsoftu, która co roku pojawia się w nowej wersji. O zeszłorocznej akcji możecie przeczytać tutaj.

Jak co roku, Eric Ligman przygotował dla nas darmowe ebooki, których tematyka obejmuje w większości poradniki dotyczące produktów Microsoft (ale nie tylko). Książki ściągniemy przede wszystkim w formatach PDF, natomiast znajdziemy tam również trochę publikacji również w EPUB i MOBI.
Wśród z nich znajdziemy zbiór poradników poświęconych Windows 10, Office 365, Office 2016, Power BI, Azure, Windows 8.1, Office 2013, SharePoint 2016, SharePoint 2013, Dynamics CRM, PowerShell, Exchange Server, System Center, Cloud, SQL Server, jak i wielu innych.

Autor podaje również link zbiorczy, z którego ściągniemy wszystkie ebooki naraz. Uważam jednak, że nie ma takiej konieczności. Kolekcja jest stała, dlatego możemy być pewni, że wracając tam za jakiś czas, wszystko nadal znajdziemy na swoim miejscu.Darmowe ebooki od Microsoftu - Eric Ligman

Leave a Reply

%d bloggers like this: