Konkurs walentynkowy – “Moja Ukochana!”

Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto na swoim koncie nie ma książki, której by nie skończył! Natomiast spośród tych ukończonych, na pewno każdy zna taką, która jest z jakiegoś powodu zjawiskowa. Książka, do której chętnie się wraca, zakochując się w Niej od pierwszej strony – miłością, którą aż chce się podzielić z innymi!

Jeśli czytając ten wstęp wiesz, która Książka wywołuje w Tobie takie emocje, mam dla Ciebie coś specjalnego – konkurs walentynkowy, organizowany przez serwis eCzytelnik.com, producenta czytników PocketBook oraz platformę e-bookową Woblink.com.

Wystarczy, że opowiesz o swoich uczuciach!

Aby wziąć udział w konkursie, napisz która Książka jest dla Ciebie wyjątkowa. Książka, do której często wracasz i pomimo znanego już zakończenia i tak czytasz Ją z miłością – taką, którą chciałbyś/chciałabyś zarazić również innych. Na pewno Jej fragmenty w nocy o północy potrafisz wyrecytować niezależnie od nastroju, stanu upojenia i miejsca, w którym przebywasz 🙂

Prawdopodobnie nie wszyscy Ją znamy – zatem poznaj nas z Nią! Przekonaj nas, że to Ta Jedyna! Napisz o Niej recenzję tak, abyśmy na samą myśl o tej Książce poczuli w brzuchu motyle! Dodatkowo, do tekstu dołącz zdjęcie (bądź grafikę – szczegóły w regulaminie), jak spędzacie czas razem. Z tą Najważniejszą – bez znaczenia, czy jest ubrana w papierową okładkę, czy błyszczy na ekranie – i tak jest Niepowtarzalna, bo Miłość nie zna granic 🙂

Podziel się i pozwól nam się w Niej zakochać – od pierwszego wejrzenia i zaczytania! Wygraj czytnik i sam/-a zakochaj się w czytaniu na nowo!

 

Co można wygrać?

Zwycięzcami zostaną trzy osoby biorące udział w konkursie. 1. miejsca jako jedyny otrzyma czytnik ebooków PocketBook Touch HD Ruby Red. Natomiast całe podium otrzyma dowolnie wybranego ebooka z wydawnictwa Znak lub wydawnictwa Otwarte, którą wybrać będzie móżna za pośrednictwem platformy Woblink.com.

Zasady:
  1. Napisz, dlaczego właśnie wybrana przez Ciebie Książka jest dla Ciebie szczególna wraz z rekomendacją, dlaczego inni również powinni w tej Książce się zakochać. Dodatkowo, dołącz zdjęcie bądź grafikę przedstawiające wspólnie spędzany z opisywaną Książką czas. Zdjęcie bądź grafika może zostać wykonana w dowolnej formie (komputerowo, ręcznie, wykonane aparatem, edytowane bądź nieedytowane).
  2. Do 14. lutego, tekst wraz ze zdjęciem/grafiką, zamieść w komentarzu pod postem konkursowym, znajdującym się na profilu eCzytelnika w portalu Facebook.
  3. Bierz się do dzieła – pisz i dziel się Miłością!

Konkurs trwa od 01.02.2018 do 14.02.2018. Pełny regulamin możecie przeczytać tutaj.

Post konkursowy:

Podobne artykuły

Leave a Comment