Najlepsze okazje na czytniki i akcesoria – styczeń 2019

Pożegnaliśmy już ostatecznie rok 2018. Wśród nas na pewno znajdzie się ktoś, kto w nowym roku postanowił czytać więcej. A może chce zarazić swoją czytelniczą pasją innych? Czytniki na pewno ułatwią to zadanie, natomiast co jeśli czytnika jeszcze nie mamy lub chcemy go sprawić komuś w prezencie? Śledźcie poniższą, aktualizowaną listę z zestawieniem obecnych okazji.
Pozycje w artykule zawierają odnośniki do okazyjnych ofert na czytniki ebooków, akcesoria i zestawy, na które trafimy w styczniu 2019.
Okazje na czytniki i akcesoria
Zdjęcie: ijeab [Freepik]

Korzystając z odnośników zawartych w poście, wspierasz prowadzenie serwisu, jak i motywujesz mnie do dalszego pełzania po ofertach.

Okazje na czytniki

Okazje na akcesoria

Okazje na zestawy

Wyjaśnienie:

  • Sklep amazon.de
    Podane ceny w artykule to ceny znajdujące się na stronie produktów. Należy pamiętać, że biorą one pod uwagę niemiecką stawkę VAT (19%). Gdy podamy polski adres dostawy, cena zostanie przeliczona według polskiej stawki, wynoszącej 23%. W koszyku zatem dostrzeżemy niewiele wyższą cenę od tej, którą widzimy na stronie produktu (przykładowo – zamiast 59,99€, zapłacimy 62,00€).

Podobne artykuły

Leave a Comment