O serwisie

Serwis powstał w 2014 roku podczas mojej wyprawy w góry, kiedy po całodziennej wędrówce z wypełnionym po brzegi plecakiem zapragnąłem przeczytać książkę. Cenię sobie ciekawą literaturę oraz wygodę, jaką zapewniają mi coraz bardziej popularne książki w formie elektronicznej. Postać ta, choć z czasem zdobywa coraz więcej zwolenników, nadal nie jest jeszcze tak popularna, jak wersja papierowa. Każdego dnia staram się więc, aby mój serwis pomógł rozpropagować nową formułę czytelnictwa oraz umocnił pozycję, jaką powinna w naszym życiu pełnić książka.

Aby osiągnąć cel z jak najlepszym skutkiem, współpracuję z wieloma wydawnictwami i polskimi księgarniami internetowymi. Jestem niezależnym twórcą serwisu i nie jestem powiązany z żadną konkretną marką. W serwisie m.in.:
– dowiesz się gdzie znaleźć i kupować ebooki i audiobooki
– dowiesz się gdzie znaleźć darmowe ebooki i audiobooki
– znajdziesz aktualne promocje wszystkich księgarni internetowych w Polsce
– przeczytasz poradniki dotyczące czytania ebooków
– przeczytasz recenzje i testy czytników ebooków
– znajdziesz recenzje i testy aplikacji do czytania ebooków
– będziesz na bieżąco z ebookowymi premierami

O AUTORZE
Krzysztof Zemczak
W sieci i w towarzystwie również znany jako MoRo.
Mieszkający na co dzień w Krakowie rodowity Żywczanin.
Z zamiłowania do technologii, elektroniki i dobrej książki znalazł ich połączenie w postaci elektronicznych stronic i wirtualnych bibliotek.

Ciągle będąc przekonany o tym, że nie ma nic przyjemniejszego od leżenia na trawie w ciepły, letni dzień czytając swoją ulubioną, klasyczną, papierową książkę, nie oponuję przeciwko książkowej rewolcie, która z dnia na dzień idzie coraz dalej doprowadzając do tego, że już niedługo elektroniczne książki na stałe zagoszczą w naszym życiu.

KONTAKT
Jeśli masz jakieś sugestie, pytania lub propozycję współpracy, zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail:
kontakt@eczytelnik.com
i numerem telefonu:
+48 690 088 488

Znajdziesz mnie:

zBLOGowani.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here