Menu Zamknij

Pierwsza okazja na All-new Kindle (-20€) i kolejna zniżka na Kindle Paperwhite IV (-30€) w niemieckim Amazonie

Doczekaliśmy się pierwszej przeceny na nowy czytnik All-new Kindle (vel. Kindle 10). Czytnik kupimy aż 20€ taniej. Jest to tegoroczny model podstawowy z linii Kindle, który posiada wbudowane oświetlenie. Z tej samej, nieznanej okazji, znów kupimy Kindle Paperwhite IV, który został przeceniony o znane z wcześniejszych promocji 30€.

Porównanie parametrów obu modeli znajdziecie tutaj. W celu właściwego wyświetlenia tabeli, z racji ciągłego borykania się z responsywnością tej funkcjonalności, prawidłowo wyświetlimy informacje wyłącznie z poziomu komputera.

All-new Kindle (Kindle 10)

Czytnik do zakupu dostępny jest w kolorach czarnym i białym. Wersja z reklamami standardowo nie jest wysyłana do Polski.

Więcej o All-new Kindle przeczytacie tutaj.

Kindle Paperwhite IV

Czytnik możemy kupić w trzech wariantach, a ceny przedstawiają się następująco (wraz z przeliczeniem na polską stawkę podatkową):

Więcej o Kindle Paperwhite IV przeczytacie tutaj.

Klasycznie, dorzucam kilka słów odnośnie samego składania zamówienia w Amazonie.

Przydadzą się przede wszystkim osobom, które dokonują zakupów po raz pierwszy.

  • Zarówno do niemieckiego, jak i amerykańskiego Amazonu, zalogujemy się korzystając z tego samego konta.
  • Kindle bez reklam są wysyłane do Polski. Wersja z reklamami już nie.
  • Przesyłka jest darmowa dla zakupów przekraczających wartość 39€.
  • Dokonując zakupów polską kartą płatniczą, przewalutowanie najlepiej zostawić bankowi.
  • Karta zostaje obciążona dopiero w momencie wysyłki. Gdy dokonujemy swojego pierwszego zakupu na Amazonie, karta może zostać chwilowo obciążona kwotą 1 PLN lub 1 EUR. Obciążenie zostanie zwrócone w przeciągu kilku dni.
  • Ceny podane na stronie sklepu biorą domyślnie pod uwagę niemiecką stawkę VAT. Gdy uzupełnimy polski adres, zostanie ona przeliczona według polskiej stawki, wynoszącej 23%. W koszyku zatem dostrzeżemy nieco wyższą cenę od tej widocznej na stronie produktu.
  • Korzystając z odnośników w artykule, wspierasz rozwój serwisu eCzytelnik.com

Pamiętajmy też, że nie istnieje oficjalny polski dystrybutor Kindle. Tylko dzięki zakupom w Amazonie mamy prawo do pełnej gwarancji producenta. Niewątpliwą zaletą jest również bardzo sprawny kontakt z obsługą techniczną Amazonu, która zapewnia całkowite wsparcie dla naszego urządzenia, jak i gwarantuje zakupy bez ryzyka. Więcej o tym tutaj.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: