Menu Zamknij

PocketBook InkPad X już w sprzedaży – informacja prasowa

Informacja prasowa: PRcontext

Zapowiedziany w pierwszej dekadzie października przełomowy, 10-calowy czytnik PocketBook InkPad X jest już dostępny w pełnej sprzedaży. Wyświetlacz w technologii E Ink Carta™ Mobius, podświetlenie SMARTlight, pojemna pamięć i obsługa plików dźwiękowych to rozwiązania, które debiutant ma „na pokładzie”.

Wyświetlacz E Ink Carta™ Mobius – same zalety

Dzięki technologii E Ink Carta™ Mobius, PocketBook InkPad X zyskał dodatkowe, cenne właściwości. Poczynając od niskiej wagi (zaledwie 300 gramów przy przekątnej 10,3 cala), poprzez format, który świetnie sprawdzi się podczas pracy z nie tylko beletrystyką i komiksami, ale przede wszystkim literaturą naukową, czy nawet zapisami nutowymi, aż po sprężystość znacząco różniącą się od wyświetlaczy E Ink z taflą szklaną – oto korzyści wynikające z nowej technologii. Zastąpiono w niej podłoże plastikowe, co znacząco podnosi komfort użytkowania.

PocketBook InkPad X, w porównaniu z innymi rozwiązaniami opartymi na technologii Mobius, jest pełnowartościowym czytnikiem – mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży w firmie PocketBook. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wysokiej wygody korzystania z tak dużego urządzenia, z zachowaniem bezpieczeństwa dla wzroku, pakietu przydatnych funkcjonalności i atutów wyświetlacza pozbawionego warstwy szklanej.

Użyteczność przede wszystkim

Wbrew ewentualnym obawom najnowszy czytnik PocketBook jest naprawdę mobilnym rozwiązaniem. Pomimo, że wymaga nieco większej torby na czas transportu, to w jest pełni dostosowany do wymogów użytkowników. Regulowane natężenie barwy światła, wydajny procesor, bateria o pojemności 2000 mAh, gniazdo USB-C, obsługa plików dźwiękowych, jak również opcja konwersji tekstu na mowę w jednym z 16 języków, łączność bezprzewodowa Bluetooth oraz wsparcie dla 19 formatów plików tekstowych to zestaw, który mieści się w tak lekkim urządzeniu.

Czytnik dostępny jest w sprzedaży w cenie 1939 zł.

Leave a Reply

%d bloggers like this: