Etui Yoga do czytników inkBOOK w nowym kolorze!

Tym razem marka postawiła na połączenie dwóch odcieni: granatowego oraz fioletowego. Dzięki temu powstała wyjątkowa barwa Blue Violet, którą już teraz możesz dopasować do koloru swojego czytnika.

✔️ Dedykowane etui do czytników inkBOOK Calypso, Calypso Plus, Classic 2, Lumos, Prime, Prime HD

✔️ Idealnie dopasowany kształt etui zapewnia komfort czytania

✔️ Wysokiej jakości materiały zabezpieczają i chronią przed uszkodzeniem

✔️ Funkcja stojaka pozwala na wygodne czytanie bez konieczności trzymania urządzenia w rękach

Kup etui inkBOOK Yoga Blue Violet

Etui inkBOOK Yoga

inkBOOK Yoga to stylowe etui zaprojektowane specjalnie dla Twojego czytnika. Idealnie dopasowany do inkBOOKa kształt nadaje nie tylko interesujący wygląd, ale i zapewnia pełną funkcjonalność czytnika. inkBOOK Yoga jest kompatybilny z modelami:

Calypso Plus, Classic 2, Lumos, Prime, Prime HD. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się wolnością czytania, gdziekolwiek jesteś!

Ochrona i bezpieczeństwo

Precyzyjnie zaprojektowane etui Yoga pomoże ochronić Twój czytnik, zabezpieczając go przed zadrapaniem lub uszkodzeniem. Wbudowane magnesy uniemożliwią przypadkowe otwarcie czytnika, dzięki czemu możesz bezpieczniej przewozić go w plecaku, czy torebce!

Przemyślana konstrukcja

Wygodna konstrukcja etui inkBOOK Yoga zapewnia nie tylko pełną funkcjonalność wszystkich przycisków, ale również

pozwala na korzystanie z opcji uniwersalnego stojaka, umożliwiającego kilka wariantów ułożenia czytnika, zwiększając tym samym komfort czytania, gdziekolwiek masz na to ochotę!

Automatyczne usypianie i wybudzanie

Dedykowane etui Yoga zapewni nie tylko doskonałą ochronę Twojego czytnika, ale również pozwoli utrzymać dłuższą żywotność baterii, dzięki funkcji automatycznego usypiania*. Zamknięcie klapki powoduje uśpienie czytnika, a ponowne jej otwarcie wybudzi inkBOOKa do miejsca, w którym został zamknięty, tak aby móc szybko wrócić do swojej ulubionej lektury!

Kup etui inkBOOK Yoga Blue Violet

*Funkcja dostępna tylko na modelach Prime HD, Prime, Calypso i Calypso Plus

inkBOOK Classic 2 za złotówkę w Legimi

legimiinkbookO abonamencie Legimi z czytnikiem za złotówkę pisałem już dwukrotnie. Z racji wprowadzenia do oferty PocketBook Touch Lux 3, Legimi postanowiło zastąpić porównywalnego cenowo Obsidiana nowym czytnikiem polskiego producenta – inkBOOK Classic 2.

Dokładne informacje na temat czytnika możecie znaleźć tutaj.

W promocji tej mamy do wyboru trzy warianty zakupu abonamentu:– Przy zakupie abonamentu na 24 miesiące, czytnik otrzymamy w cenie 1 zł.
– Przy zakupie abonamentu na 12 miesięcy, czytnik otrzymamy w cenie 149 zł.
– Przy zakupie abonamentu na 6 miesięcy, czytnik otrzymamy w cenie 249 zł.

Możemy również zakupić czytnik bez abonamentu w cenie 367,50 zł wraz z etui w zestawie.

W abonamencie otrzymujemy nielimitowany dostęp do bazy ponad 18 tysięcy tytułów, które są gotowe do pobrania do Twojej biblioteki w przypadku opcji abonamentowej „Bez limitu” lub tańsze Legimi 1000, w którym to zliczana jest liczba stron.
Należy jednak pamiętać, że płatności możemy dokonać tylko kartą, z której co miesiąc będą pobierane opłaty za kolejne miesiące abonamentu.

Jest to w chwili obecnej najkorzystniejsza cenowo oferta czytników za złotówkę, które dotychczas zaoferowało w ramach swojej usługi Legimi.

inkBOOK Classic 2 i inkBOOK Prime – dwa nowe czytniki polskiej produkcji

Na rynku pojawiły się pierwsze czytniki ebooków, które w całości zostały zaprojektowane w Polsce.

Jak mówi Paweł Horbaczewski, właściciel wrocławskiej firmy ArtaTech„Przez ostatnich kilka lat mieliśmy okazję doskonale poznać naszych odbiorców, ich potrzeby, wymagania i zainteresowania, dlatego postanowiliśmy zaprojektować czytnik, który zapewni im jeszcze większy komfort podczas lektury e-książek.”;
„Rozpoczynając prace nad nowymi modelami, postawiliśmy sobie jeden cel – sprawić, by inkBOOK jak najbardziej wiarygodnie imitował kartkę papieru. Unikalna, smukła i ergonomiczna sylwetka, lekkość urządzenia, czuły na dotyk wyświetlacz w technologii e-papieru oraz prostota użytkowania sprawiają, że czytanie na inkBOOKu jest tak samo wygodne, jak czytanie książki drukowanej.”

prime_guzikiimg_0051Oba czytniki mają 6-calowe dotykowe ekrany w technologii E Ink Carta. Co ciekawe, istnieje możliwość wyłączenia funkcji dotyku, aby obsługa czytnika opierała się tylko na przyciskach, które znajdują się na obudowie obu modeli. Tutaj kolejny raz pokłon dla projektantów – rozmieszczenie przycisków (podobnie jak w inkBOOK Classic) zapewnia wygodę użytkowania dla osób zarówno lewo-, jak i praworęcznych. Podobieństwo do książki papierowej jest wyczuwalne dzięki opcjom robienia zakładek oraz zakreślania czytanego tekstu. Standardowo można dostosować czcionkę, orientację ekranu oraz marginesy do własnych potrzeb. Oba czytniki mają menu w języku polskim.

Czytniki wyposażone są w pamięć o pojemności 4GB (inkBOOK Classic 2) lub 8GB (inkBOOK Prime), która może zostać rozszerzona za pomocą karty microSD. Dane trzymać będziemy mogli również w bezpłatnej chmurze Midiapolis Drive.

Model inkBOOK Classic 2 jest następcą poczciwego inkBOOK Classic. Znajdzie on uznanie u miłośników klasycznego stylu czytnika. Zapewnia on wysoką wygodę obsługi, ergonomię i niską cenę. Posiada on również system Android, dzięki któremu możliwe będzie zainstalowanie licznych aplikacji (w tym Legimi).

Z kolei inkBOOK Prime umożliwia już czytanie nocą dzięki zintegorwanemu oświetleniu zapewnionemu przez 8 diod LED. Za pomocą modułu Bluetooth, umożliwi on bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami. Zastosowano również technologię Rapid Refresh, która ma na celu zniwelować efekt ghostingu. Jest już natomiast nieco droższy.

Oba urządzenia są bardzo chude (9mm), a ich wymiary to 159x114mm. Różnica jednak jest taka, że nowy inkBOOK Classic 2 jest odrobinę lżejszy od inkBOOK Prime. Tylna pokrywa czytników jest matowa.


inkBOOK Classic 2
inkBOOK Prime
classic_przod_cien classic_tyl_cien prime_przod_cien prime_tyl

FormatyEPUB i PDF (reflow) z Adobe DRM (ADEPT), MOBI (bez DRM), TXT, FB2, HTML, RTFEPUB i PDF (reflow) z Adobe DRM (ADEPT), MOBI (bez DRM), TXT, FB2, HTML, RTF

inkBOOK Classic 2 inkBOOK Prime
Ekran E Ink Carta 167 ppi, dotykowy E Ink Carta 212 ppi, dotykowy + Rapid Refresh
Bateria 2000 mAh Li-ION Polymer 2000 mAh Li-ION Polymer
Procesor Dual-Core Cortex A9 1.0 GHz Dual-Core Cortex A9 1.0 GHz
Obsługiwane porty • micro-USB 2.0
• port karty pamięci microSD do 32 GB
• micro-USB 2.0
• port karty pamięci microSD do 32 GB
Oświetlenie BRAK TAK
Pamięć wbudowana 4 GB 8 GB
System operacyjny Android 4.2.2 Android 4.2.2
Języki angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, polski, rumuński, czeski angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, polski, rumuński, czeski
Waga 153 g 168 g
Kolor Szary Czarny
Zainstalowane aplikacje Biblioteka, Midiapolis Drive (Dysk), Przeglądarka internetowa (Internet), Księgarnia (Sklep), Midiapolis News (News), App Store, Ustawienia Biblioteka, Midiapolis Drive (Dysk), Przeglądarka internetowa (Internet), Księgarnia (Sklep), Midiapolis News (News), App Store, Ustawienia
Oferty

 

 


Oba czytniki mają menu w języku polskim. Będą dostępne do kupienia od listopada za pośrednictwem sklepu internetowego Midiapolis.pl oraz w popularnych sklepach z elektroniką. Urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją door-to-door ze strony producenta.

Korzystając z odnośników zawartych w poście, wspierasz prowadzenie serwisu 🙂

Źródło: inkBOOK (Węc PR)