Tydzień Książki Elektronicznej z Woblinkiem – ponad 600 ebooków do 60% taniej

Podziel się:

 

Wczoraj rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Książki Elektronicznej. Z tej okazji księgarnia Woblink przygotowała dla eCzytelników specjalną ofertę. Do niedzieli włącznie, ponad 600 ebooków zostało przecenionych do 60%.Międzynarodowy Tydzień Książki Elektronicznej - Woblink - baner

W przecenie znalazły się również świeże ebookowe premiery, jak na przykład:

Spośród najlepiej ocenianych ebooków znajdziemy takie perełki jak:

Pełną listę przecenionych ebooków znajdziecie pod tym odnośnikiem. Dostępnych jest dokładnie 643 tytułów, których ceny sięgają do 60% tytułowych zniżek. Mamy dopiero wtorek, zatem czasu do końca promocji jest jeszcze sporo. Oferta jest dość obszerna, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

W międzyczasie warto również mieć na uwadze pozostałe promocje Woblink, też dostępne w ciągu Tygodnia Książki Elektronicznej:

Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Podobne artykuły

Leave a Comment