[Nieaktualne] Wielkanoc w Amazonie – Kindle Paperwhite 3 tańszy o 45€

W dniu wczorajszym w niemieckim Amazonie rozpoczęła się promocja wielkanocna. Poza licznymi przecenami całości oferty niemieckiego oddziału, najbardziej interesującymi nas przecenionymi produktami są oczywiście czytniki Kindle 8 i Kindle Paperwhite 3. Kindle 8 został przeceniony o 20€, a Kindle Paperwhite 3 aż o 45€. Jest to taka pierwsza promocja, w której Kindle Paperwhite 3 osiągnął tak niską cenę.

Wierząc informacji zawartej na banerze, ceny promocyjne obowiązywać będą do nadchodzącego poniedziałku – 26 marca. Jak wygląda szybkie przeliczenie dla polskich zakupowiczów?

  • Kindle Paperwhite 3 kupimy za 98,18€, co daje nam około 415zł.
  • Kindle 8 kupimy za 62€, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje nam ok. 265zł.

Oba czytniki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Pamiętajmy o ograniczeniu na ilość zakupów. Na jedną osobę zamówimy tylko dwa egzemplarze.

Odnośniki do promocyjnych modeli:

Kilka podstawowych kwestii przy zamówieniu

Poniżej kilka porad dla osób, które dokonują zakupu po raz pierwszy.

  • Do niemieckiego Amazonu zalogujemy się również za pomocą konta w amerykańskim oddziale.
  • Tylko Kindle bez reklam są wysyłane do Polski.
  • Za przesyłkę nie zapłacimy, jeśli dokonujemy zakupów o wartości wynoszącej co najmniej 39€.
  • Dokonując zakupów polską kartą płatniczą, przewalutowanie najlepiej zostawić bankowi.
  • Karta zostanie obciążona dopiero po wysłaniu zakupu paczki. W przypadku pierwszego zakupu za pośrednictwem Amazonu, karta zostanie chwilowo obciążona kwotą 1 PLN lub 1 EUR. Obciążenie zostanie zwrócone w ciągu kilku dni.
  • Podane ceny biorą pod uwagę niemiecką stawkę VAT. Gdy podamy adres polski, zostanie ona przeliczona według wyższej, polskiej stawki. Wartość w koszyku będzie zatem nieco wyższa od tej podanej na stronie sklepu.
  • Korzystając z odnośników w artykule, wspierasz rozwój eCzytelnika.

Co z tego, skoro w polskich sklepach Kindle nie kupię o wiele drożej?

Pamiętajmy, że w Polsce nie istnieje oficjalny dystrybutor czytników Kindle. Oznacza to, że kupując tylko w Amazonie możemy liczyć na pełną gwarancję producenta. W dodatku, po upływie gwarancji, możemy wymienić go na inny model, dopłacając tylko część jego ceny. Kolejną zaletą jest kontakt z obsługą techniczną Amazonu, która działa naprawdę sprawnie – mamy więc pewność wsparcia całkowitego dla naszego urządzenia i zakupów bez ryzyka. Więcej o tym tutaj.

Podobne artykuły

Leave a Comment