Zapowiedź corocznej akcji promocyjnej Ebookpoint – Zaczytani 2019

W dniu dzisiejszym zapowiedziana została siódma już edycja corocznej akcji promocyjnej organizowanej przez księgarnię Ebookpoint – Zaczytani 2019.

Księgarnia zadbała o to, aby zapowiedź nadchodzącej promocji dotarła do jak największej liczby osób. Z tej okazji, jeden z trzech tytułów, które mogą wpisać się w kanon naszych noworocznych postanowień, pod tym odnośnikiem możemy wybrać za darmo. Do wyboru mamy:

Pamiętajmy, że darmowego ebooka możemy wybrać do końca 1.01 (najbliższy wtorek). Jeśli ktoś nie zdąży – nic straconego, bo wraz  początkiem 2.01, przecenionych zostanie aż 15 000 pozycji.

Poza darmowym ebookiem zorganizowano konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze czytników PocketBook Touch Lux 4. W konkursie należy wymyślić hasło promujące tegoroczną akcję Zaczytanych i oznaczyć je hashtagiem #ZACZYTANI2019_konkurs. Zgłoszenia można składać do dnia 4.01.2019. Komentarz z hasłem promocyjnym należy złożyć pod oficjalnym postem konkursowym na fanpage księgarni Ebookpoint:

Krzysztof Zemczak

Posted by Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Dodaj komentarz