Menu Zamknij

#ZACZYTANI2021 – książka gratis + zapowiedź

Już niedługo, bo 2. stycznia, rusza dziewiąta edycja akcji #ZACZYTANI2021, organizowana przez księgarnię ebookpoint.pl. Aby umilić czas oczekiwania, księgarnia umożliwiła nam wybór jednego z czterech ebooków, którego możemy przypisać do swojego konta już na stałe.

W tym roku przecenionych zostało prawie aż 37 tysięcy pozycji. W porównaniu z zeszłoroczną edycją, jest to aż 12 tysięcy pozycji więcej. Tegoroczną nowością jest jeszcze to, że promocją objęto nie tylko ebooki, audiobooki i kursy wideo, ale również książki papierowe.

Więcej informacji już niebawem, a w międzyczasie wspomnianą, darmową książkę możemy odebrać pod tym odnośnikiem.

Co mamy do wyboru?

#girlstalk. Dziewczyny, rozmowy, życie – Karolina Cwalina-Stępniak, Paulina Klepacz
Książka dla starych i młodych, aktywnych i biernych, tolerancyjnych i tych mniej elastycznych, akceptujących siebie oraz tych, którzy potrzebują uwierzyć, że

SEXY ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE.

NIE TYLKO DLA DZIEWCZYN.
Harib – Zdzisław A. Raczyński
Rok 2011. W krajach Afryki Północnej wybuchają rewolucje. Przywódca Libii Muammar Kaddafi zostaje zamordowany. W kraju rozpoczyna się wojna domowa o schedę po obalonym dyktatorze.

Polski korespondent Ron Harib, przebywający w tym czasie w Libii wraz z norweską ekipą telewizyjną, trafia w sam środek rewolucyjnych zamieszek. Seria dziwnych wypadków stawia na drodze Hariba najpierw rosyjskich agentów, a następnie naród Tuaregów, który wiernie służył Kaddafiemu. W obozie Tuaregów Ron trafia na trop wywiezionych przez dyktatora z Libii pieniędzy i materiałów kompromitujących polityków z Europy i USA. Skarbów i dokumentów poszukują tajne służby Francji, USA, Rosji i… Polski. Tylko dotarcie do złota Kaddafiego przed wywiadami wielkich mocarstw może ocalić życie dziennikarza.
Z plecakiem przez świat. Vademecum podróżnika – Monika Witkowska
Czujesz, że masz duszę podróżnika, ale boisz się wyruszyć w tę pierwszą, zupełnie samodzielną podróż? A może masz już jakieś podróżnicze doświadczenie, ale chcesz poznać kolejne patenty na to, jak sobie radzić na drugim końcu świata? Ta książka to nie tylko poradnik, ale przede wszystkim zbiór opowieści i anegdot, uzmysławiających, jakie sytuacje mogą się w podróży zdarzyć.
Rozdroża. Z klas(yk)ą w łóżku – Augusta Docher
Pierwsza polska seria fanfiction oparta na klasyce romansu!

Jane Eye po stracie przyjaciółki pragnie rozpocząć nowe życie. Opuszcza Nowy Jork, by przenieść się do angielskiego majątku Thornfield Hall, miejsca, w którym czas się zatrzymał. Ma tam sprawować opiekę nad córką sir Edwarda Fairfaxa Rochestera, właściciela dworu. Dzięki swojemu oddaniu zyskuje sympatię małej Adelki, a bezkompromisowym podejściem do obowiązków budzi jednocześnie irytację i szczery podziw Rochestera. Mimo trudnych początków – wbrew woli Edwarda i rozsądkowi Jane -między bohaterami rodzi się coś więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *