“Book up!” – nowy i darmowy magazyn o książkach i kulturze

Przy współpracy księgarni internetowej Woblink i portalu lubimyczytac.pl pojawił się nowy miesięcznik Book Up! poświęcony literaturze i kulturze.

bookup-okładkaCelem było stworzenie bezpłatnego czasopisma informującego czytelnika o nadchodzących nowościach literackich, jak i umożliwienie dostępu do przeglądu najświeższych nowości i innych interesujących czytelnika materiałów jak np. recenzje, czy wywiady z autorami.
Magazyn uświadamia nas co warto czytać, znajdziemy sporo rekomendacji i informacji na temat autorów.

Pierwszy numer, który ukazał się 17 kwietnia dostępny jest do pobrania na oficjalnej stronie miesięcznika (w formatach EPUB, MOBI lub PDF), jak i przez mobilną aplikację Woblink.

W pierwszym numerze m. in. pojawiło się zaproszenie na majowe Warszawskie Targi Książki jak i przeczytamy wywiady z Reginą Brett i Joe Abercrombie. Magazyn zawiera również pakiet do polskich e-księgarni. Znajdziemy również zestawienie TOP 10 miesiąca sprzedawanych książek.
Drugi numer przeczytamy już 14 maja.

Krzysztof Zemczak

Posted by Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Dodaj komentarz