Wypożyczalnia ebooków na polskich ulicach – CzytajPL!

wpis w: Za darmo | 0

czytajplTego jeszcze nie było – od 1. października aż do końca miesiąca, ruszy nietypowa wypożyczalnia ebooków w sześciu miastach Polski.
Z reklam umieszczonych na przystankach komunikacji miejskiej, będziemy mieli możliwość wypożyczyć darmowe tytuły. Akcja obejmuje: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawę i Wrocław.

Aby uzyskać możliwość wypożyczenia książek, wystarczy pobrać mobilną aplikację Czytaj PL!, która już niedługo będzie dostępna w sklepach Google Play i AppStore. Następnie przy jej pomocy skanujemy kod QR umieszczony na plakacie.
Wypożyczenie ebooka pozwoli nam czytać e-książkę na tablecie lub telefonie przez 30 dni zupełnie za darmo.

Należy pamiętać, że w tym samym momencie możemy czytać tylko jedną książkę, co oznacza, że wypożyczenie kolejnej powoduje “zwrot” poprzedniej do wirtualnej biblioteki.

Przez wzgląd na patronat jakdojade.pl, punkty wypożyczalni ebooków będzie
można znaleźć w aplikacji jakdojade.pl.

Organizatorzy: Krakowskie Biuro Festiwalowe – operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO oraz platforma e-bookowa Woblink.com.
Miasta Partnerskie: Gdańsk, Katowice, Poznań, Wrocław.
Wydawnictwa Partnerskie: Czwarta Strona, Dom Wydawniczy PWN, Insignis Media, Karakter, Od deski do deski, Stara Szkoła, Wielka Litera, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Otwarte, Znak, Znak Emotikon i Znak Literanova.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *