Menu Zamknij

Podaruj Legimi w prezencie

Dla zaprawionego w boju mola książkowego, nie tylko czytnik jest doskonałym pomysłem na prezent. Książka też od zawsze była, jest i będzie jednym z najlepszych podarunków. A co jeśli powiem Wam, że możecie dać komuś w prezencie tysiące książek?

To prawda. Legimi wprowadziło możliwość podarowania abonamentu na ebooki i audiobooki w prezencie. Przebieg „procesu” jest bardzo prosty.

  1. Rejestrujemy konto. Przy tym punkcie na stronie Legimi znalazła się informacja, o której należy pamiętać – na podany adres zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Zatem aby uniknąć faux pas i aby osoba, którą chcemy obdarować nie wiedziała o naszych zamiarach do samego końca, podajmy swój adres, który do rejestracji możemy wykorzystać. Adres może zostać zmieniony w dowolnym momencie z poziomu ustawień konta.
  2. Należy dokonać płatności za wybrany okres. Do wyboru mamy aż sześć możliwości:
  • ebooki i audiobooki bez limitu – 1 miesiąc – 44,99 zł
  • ebooki i audiobooki bez limitu – 3 miesiące – 134,97 zł
  • ebooki i audiobooki bez limitu – 6 miesięcy – 269,94 zł
  • ebooki bez limitu – 1 miesiąc – 39,99 zł
  • ebooki bez limitu – 3 miesiące – 119,97 zł
  • ebooki bez limitu – 6 miesięcy – 239,94 zł

Moim zdaniem pomysł jest bardzo trafiony. Odkąd zacząłem korzystać osobiście, nie wyobrażam sobie, aby mogło zabraknąć Legimi na moim czytniku. Uważam też, że każdy eCzytelnik powinien osobiście się przekonać o zaletach płynących z korzystania z abonamentu. Jeśli ktoś myśli o tym, aby dać szansę Legimi, może wypróbować usługę przez siedem dni za darmo (słowem wyjaśnienia – okres testowy nie dotyczy „z góry” opłaconych pakietów za wskazany okres trwania abonamentu [tak jak w przypadku przekazywania Legimi w prezencie]).

Kolejną kwestią przemawiającą za Legimi jest fakt, że oferta książek w abonamencie zostanie niebawem rozszerzona do 150 000 tytułów, jak i o książki w innych językach. Ponownie jeszcze zaznaczę, że Legimi w prezencie oferuje najwyższy z pakietów bez limitu, czyli ebooki + audiobooki. W takiej cenie naprawdę warto rozpatrzyć sprawienie komuś takiego prezentu…

…choćby i sobie 😉

Leave a Reply

%d bloggers like this: