Menu Zamknij

Podaruj Legimi w prezencie

Dla zaprawionego w boju mola książkowego, nie tylko czytnik jest doskonałym pomysłem na prezent. Książka też od zawsze była, jest i będzie jednym z najlepszych podarunków. A co jeśli powiem Wam, że możecie dać komuś w prezencie tysiące książek?

Legimi w prezencieTo prawda. Legimi wprowadziło możliwość podarowania abonamentu na ebooki i audiobooki w prezencie. Przebieg „procesu” jest bardzo prosty.

Primo – rejestrujemy konto. Przy tym punkcie na stronie Legimi znalazła się informacja, o której należy pamiętać – na podany adres zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Zatem aby uniknąć faux pas i aby osoba, którą chcemy obdarować nie wiedziała o naszych zamiarach do samego końca, podajmy swój adres, który do rejestracji możemy wykorzystać. Adres może zostać zmieniony w dowolnym momencie z poziomu ustawień konta.

Secundo – należy dokonać płatności za wybrany okres. Do wyboru mamy trzy możliwości:

  • 12 miesięcy – 39,99 zł / miesiąc (oszczędzamy 60zł)
  • 6 miesięcy – 41,05 zł / miesiąc (oszczędzamy 23 zł)
  • 3 miesiące – 44,99 zł / miesiąc (wg stawki standardowej)

Tertio – drukujemy voucher, w którym możemy wpisać swoją dedykację, życzenia, cokolwiek, jak i zamieścić dane dostępowe do konta Legimi. Voucher zawiera również krótką, składającą się z sześciu etapów instrukcję w jaki sposób obdarowany użytkownik może rozpocząć swoją przygodę z Legimi.

Moim zdaniem pomysł jest bardzo trafiony. Odkąd zacząłem korzystać osobiście, nie wyobrażam sobie, aby mogło zabraknąć Legimi na moim czytniku. Uważam też, że każdy eCzytelnik powinien osobiście się przekonać o zaletach płynących z korzystania z abonamentu. Jeśli ktoś myśli o tym, aby dać szansę Legimi, może wypróbować usługę przez siedem dni za darmo (słowem wyjaśnienia – okres testowy nie dotyczy „z góry” opłaconych pakietów za wskazany okres trwania abonamentu [tak jak w przypadku przekazywania Legimi w prezencie]).

Kolejną kwestią przemawiającą za Legimi jest fakt, że oferta książek w abonamencie zostanie niebawem rozszerzona do 150 000 tytułów, jak i o książki w innych językach. Ponownie jeszcze zaznaczę, że Legimi w prezencie oferuje najwyższy z pakietów bez limitu, czyli ebooki + audiobooki. W takiej cenie naprawdę warto rozpatrzyć sprawienie komuś takiego prezentu…

…choćby i sobie 😉

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: