Menu Zamknij

Nowości dla czytników PocketBook Touch Lux 4 – usprawnienia i Empik Go!

Zoptymalizowane działanie Legimi, aplikacja Empik Go oraz kilka dodatkowych nowości zawartych w oprogramowaniu wersji 6.3 dla nieco starszego flagowca PocketBook.

Informacja prasowa: PRcontext

Użytkownicy czytników PocketBook Touch Lux 4 otrzymali aktualizację oprogramowania dla swoich urządzeń. W pakiecie, oprócz długo oczekiwanej aplikacji Empik Go, znalazła się także zoptymalizowana obsługa e-booków Legimi. Dzięki wykorzystaniu silnika Blink pliki z tej platformy będą się płynniej przetwarzane przez czytniki tego modelu.

W najnowszym oprogramowaniu udostępniamy naszym klientom nie tylko sprawniej działające aplikacje Legimi i Empik Go, ale także dodatkowe udogodnienia e-czytania – mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej. W PocketBook Touch Lux 4 po aktualizacji wygodniejsze w użyciu będą opcje przybliżania i zmiany wielkości, przewijania tekstu, generowania okładek oraz przetwarzania plików w formacie PDF.

W aktualizacji o symbolu 6.3.499 PocketBook zawarł funkcjonalności umożliwiające dostosowywanie poziomu kontrastu i korekcji Gamma w plikach PDF i DjVu, a także opcję powiększania ilustracji w e-bookach w formacie EPUB i FB2. Nowością jest obsługa plików LCP DRM z ochroną praw autorskich.

Aktualizację można pobrać za pomocą łączności Wi-Fi, jak i na stronie  https://pocketbook.pl/pl-pl/support-pl, gdzie pakiet już jest dostępny.

Niebawem oprogramowanie w wersji 6.3 pojawi się dla czytników PocketBook Touch Lux 5, PocketBook Color, PocketBook InkPad 3 Pro i PocketBook InkPad X.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *