Menu Zamknij

PocketBook Basic Touch 2 w edycji Save & Safe

Firma PocketBook z każdym swoim kolejnym modelem daje do zrozumienia, że wiedzą czym jest elektroniczne czytelnictwo, dbając nie tylko o ułatwienia i zwiększenie wygody eCzytelników, ale również dbając o bezpieczeństwo ich urządzeń. I właśnie tego przykładem jest PocketBook Basic Touch 2 w edycji Save & Safe, który oferuje zintegrowaną okładkę, która ma dbać o bezpieczeństwo naszego czytnika.

Okładkę wykonano z lekkiego, ale wytrzymałego materiału. Została pokryta powłoką zapobiegającą uszkodzeniom i zadrapaniom etui, gdy wejdzie ona w kontakt z różnymi przedmiotami, które przebywają w towarzystwie naszego czytnika. Wnętrze zostało wykonane z delikatnej mikrofibry, która ma na celu chronić ekran. Waga czytnika wraz ze zintegrowaną okładką to zaledwie 230g, więc pomimo różnicy 50g w stosunku do czytnika bez okładki, nie powinno być zbyt odczuwalne.

Parametry samego czytnika nie uległy zmianie i oferuje dokładnie te same technikalia, co podstawowy czytnik Basic Touch 2. Charakterystyczne dla PocketBooków fizyczne przyciski, dotykowy, sześciocalowy ekran w technologii E Ink Carta, 8GB pamięci wewnętrznej (którą możemy rozszerzyć do 32 GB przy użyciu karty microSD) i obsługuje 18 formatów książek elektronicznych. Zapewnia również łączność za pośrednictwem WiFi i obsługę takich usług jak Dropbox, czy Send-to-PocketBook.

Być może edycja Save & Safe dla klasycznego modelu szwajcarskiego producenta jest dopiero początkiem i wkrótce będziemy mogli spodziewać się takich okładek również w nowszych modelach? Czas pokaże.

Sugerowana cena nowej odsłony PocketBook Basic Touch 2 to 399zł.

Leave a Reply

%d bloggers like this: