Menu Zamknij

Ebookpoint i #ZACZYTANI2020 – ponad 24 tysiące publikacji, rabaty sięgają nawet 93%!

Oficjalnie ruszyła ósma edycja corocznej akcji promocyjnej ebookpoint.pl – #ZACZYTANI2020. Przecenionych zostało ponad 24 tysiące publikacji. Dodatkowo promocji towarzyszy konkurs, w którym można wygrać czytniki PocketBook.

ZACZYTANI2020 - ebookpoint - baner

W akcji promocyjnej, przecenionych zostało dokładnie 24636 tytułów. Książki możemy kupić dokładnie w takich progach cenowych, jak zostało to zaprezentowane na powyższym banerze – 6.90 zł, 9.90 zł, 14.90 zł, 19.90 zł i 29.90 zł oraz w „dodatkowym” progu spoza baneru – 24,90 zł. Akcja rozpoczęła się dzisiaj, a jej koniec przewidywany jest na koniec dnia 4.01 (tj. nadchodząca sobota).


Akcja #ZACZYTANI2020 została przedłużona o 24h (tj. koniec 5.01)!


W promocyjnych cenach kupimy książki m.in. wydawnictw W.A.B, Agora, Literackie, Rebis, Nasza Księgarnia, Zysk, PWN, czy Wydawnictwo Dolnośląskie.


Jest już podsumowanie najchętniej kupowanych książek z pierwszego dnia promocji. Listę z podziałem na osiem kategorii znajdziecie o, tutaj.


Podobnie jak przy ósmych urodzinach księgarni, dzielę się plikiem Excel wraz z odnośnikami do konkretnych tytułów*:

Zaczytani_2020_eczytelnik_com.xlsx

ZACZYTANI2020 - ebookpoint - excel

Plik można sortować po dowolnych kolumnach (tytuł, kategoria, cena, autor, wydawnictwo), co powinno znacząco ułatwić przegląd niemałej oferty.

* Korzystając z odnośników zawartych w arkuszu, wspierasz prowadzenie serwisu 😉

No i oczywiście nie zapominajmy o konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze czytników marki PocketBook. Aby wygrać jeden z nich, wystarczy odwiedzić profil księgarni ebookpoint.pl na Facebooku i pod postem konkursowym przekonać jednego znajomego do przeczytania książki:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *