Abonament na ebooki z Legimi wraz z czytnikiem inkBook Obsidian za złotówkę

0
452
views

legimiinkbook3 sierpnia ruszył projekt Legimi, w którym przy zakupie abonamentu na 24 miesiące, otrzymujemy czytnik ebooków za złotówkę!

Promocja dotyczy czytnika inkBOOK Obsidian.

Aktualizacja 28.02.2017
Teraz w ofercie abonamentowej dostępny jest również czytnik PocketBook Touch Lux 3, a miejsce Obsidiana zastąpił inkBOOK Classic 2!

W promocji tej mamy trzy warianty zakupu abonamentu:legimiabo– Przy zakupie abonamentu na 24 miesiące, czytnik otrzymamy w cenie 1 zł.
– Przy zakupie abonamentu na 12 miesięcy, czytnik otrzymamy w cenie 299 zł.
– Przy zakupie abonamentu na 6 miesięcy, czytnik otrzymamy w cenie 429 zł.
– Możemy również zakupić czytnik bez abonamentu w cenie 549 zł.

W abonamencie otrzymujemy nielimitowany dostęp do bazy ponad 12 tysięcy tytułów, które są gotowe do pobrania do Twojej biblioteki.
Należy jednak pamiętać, że płatności możemy dokonać tylko kartą, z której co miesiąc będą pobierane opłaty za kolejne miesiące abonamentu.

Legimi należą się wielkie brawa za pomysł i niewątpliwy przełom na rynku elektronicznych publikacji.
Trzeba przyznać, że promocja ta jest dość kusząca i na pewno stanowi świetny pomysł na prezent.
Jestem również dobrej myśli, że jeszcze więcej ludzi dzięki temu po prostu przekona samych siebie do elektronicznego czytania. W końcu ci, którzy „zostali odstraszeni” cenami ebooków w niektórych księgarniach, w abonamencie otrzymują nieograniczony dostęp do czytania elektronicznych publikacji. Oczywiście tych dostępnych w ofercie Legimi.
Kolejnym miłym posunięciem ze strony Legimi jest fakt, że za wysyłkę czytnika nie zapłacimy nic, a w gratisie otrzymujemy jeszcze etui do zestawu.