Abonament Legimi z PocketBook Touch Lux 3 za złotówkę!

O abonamencie Legimi z czytnikiem za złotówkę pisałem już tutaj. W ofercie jednak znajdował się tylko inkBOOK Obsidian.
Tymczasem Legimi i PocketBook połączyły siły, dzięki czemu w ofercie abonamentowej pojawił się również PocketBook Touch Lux 3!


Aktualizacja 28.02.2017

Teraz w ofercie abonamentowej miejsce Obsidiana zastąpił inkBOOK Classic 2!


Czytnik do wyboru dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: szarym, białym i złotym

Warto zapoznać się z pełną ofertą, w której poza kolorystyką samego czytnika, możemy dobrać też odpowiedni model etui. Dla przypomnienia, w promocji mamy sześć możliwości wyboru abonamentu. Na zrzucie widać ofertę dostępną dla oferty ebooki bez limitu. Wybierając ebooki+audiobooki bez limitu, widzimy kolejne przeliczenia, odpowiadające wybranemu abonamentowi.

W abonamencie otrzymujemy nielimitowany dostęp do bazy 16 tysięcy tytułów, które są gotowe do pobrania do naszej biblioteki.
Płatności możemy dokonać tylko kartą, z której co miesiąc pobierana będzie opłata za kolejne miesiące abonamentu. Dokładną obsługę usługi opisałem w artykule podlinkowanym w poprzednim zdaniu.

Na udostępnionym poniżej filmie możemy po krótce dowiedzieć się, w jaki sposób możemy używać aplikacji na czytniku PocketBook:

Krzysztof Zemczak

Posted by Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Dodaj komentarz