eCzytelnik – drugie urodziny!

Dziękuję – już dwa lata jestem z Wami! 🙂

Czas galopem leci do przodu – w końcu to w 2014 roku powstał eCzytelnik. Pomysł do głowy przyszedł mi, gdy po górskiej wędrówce z pełnym plecakiem, przekonałem się do wygody jaką zapewniają nam książki w formie elektronicznej. Postać ta, choć z czasem zdobywa coraz więcej zwolenników, nadal nie jest jeszcze tak popularna, jak wersja papierowa. Każdego dnia staram się więc, aby eCzytelnik pomagał rozpropagować nową formułę czytelnictwa oraz umocnił pozycję, jaką powinna w naszym życiu pełnić książka.
I dzięki Wam i Waszemu zainteresowaniu, udaje mi się osiągać ten cel 🙂

Aby informacji nigdy nie było mało, pragnę z okazji drugiego roku prowadzenia eCzytelnika przedstawić Wam urodzinową metamorfozę – niegdyś blog, a od dziś serwis poświęcony nowoczesnej formie czytania, w którym znajdziecie więcej informacji niż dotychczas. Dołożę wszelkich starań, aby na bieżąco informować Was na temat wszystkiego, co jest związane z czytaniem, ebookami, audiobookami i czytnikami. Przez poradniki, recenzje i promocje, po wydarzenia literackie i nowinki technologiczne.

Bardzo Wam dziękuję za Wasze wsparcie, jak i mojej Wspaniałej Małżonce, która wykonała mój kubek do kawy, a z dzisiejszej okazji przygotowała urodzinowy torcik, a nawet skomponowała urodzinową piosenkę 🙂
eCzytelnik - drugie urodziny

Krzysztof Zemczak

Posted by Krzysztof Zemczak

Krzysztof jest założycielem serwisu eCzytelnik.com, od ponad czterech lat skutecznie propagujący nowoczesne czytelnictwo. Aktywny wolontariusz serwisu WolneLektury.pl w zakresie cyfryzacji tekstów. Członek W3C EPUB 3 Community Group, czynnie udzielający się w pracach rozwojowych formatu ePUB w wersji 3.x.

Dodaj komentarz