Menu Zamknij

Kolejne trzy premiery wielozadaniowych czytników od Onyx Boox

Onyx Boox nie zwalnia tempa i po raz kolejny przygotował doskonałe urządzenia ułatwiające codzienną pracę i naukę. Po głośnej premierze pierwszego 13-calowca z podświetleniem, pod marką producenta właśnie pojawiły się trzy kolejne czytniki. Mowa tu o dwóch 10-calowcach – Onyx Boox Note 3 i jego wersji Light – Note Air oraz mniejszym niemal 8-calowym Onyx Boox Nova 3. Co łączy te modele? To, że pozostawiają swoją konkurencję daleko w tyle.

Informacja prasowa: 71media

Niezwykłe czytniki do niezwykłych zadań

Głównym przeznaczeniem standardowych czytników e-booków jest umożliwienie komfortowej lektury. Boox poszedł o krok dalej i stworzył urządzenia, które pozwalają odpocząć oczom od ekranów LCD nie tylko podczas czytania, ale także pracy i nauki. Jak to możliwe? Za sprawą tysięcy aplikacji gotowych do pobrania w sklepie Google Play. Najnowsze czytniki od Onyx Boox dostały system Android 10, który umożliwia dostęp do jeszcze większej liczby aplikacji i funkcji. Google Keep, poczta Gmail, a może ulubione narzędzie do szkicowania? Wszystko to na wyciągnięcie palca. Wyróżnia je także bardzo dobra obsługa przeglądarki internetowej. Surfowanie  po sieci i czytanie z matowego ekranu E-Ink to czysta przyjemność, nawet wieczorem, dzięki podświetleniu z regulacją barwy.

Nowe możliwości z Androidem 10

System Android w 10 wersji pozwala na uruchamianie na jednym ekranie dwóch aplikacji lub plików jednocześnie, dzięki czemu praca i nauka może być jeszcze bardziej efektywna. Czeka także niespodzianka dla tych, którzy pracują z tekstem obcojęzycznym. Z najnowszymi czytnikami Onyx Boox można wygodnie tłumaczyć całe strony, a nie tylko pojedyncze wyrazy i zdania. Problemu nie stanowi także czytanie prasy i czasopism.

Stosy dokumentów… albo jeden czytnik e-booków

A gdyby tak raz na zawsze pozbyć się bałaganu w dokumentach? Jest na to sposób. Przenosząc je do wersji cyfrowej na czytniki Onyx Boox zyskamy pewność, że zawsze będą w tym samym miejscu,  a dzięki opcjom udostępniania z łatwością prześlemy je do współpracowników lub innych osób. Urządzenia Onyx pozwalają także na tworzenie kopii zapasowych.

Szkicownik z niekończącą się liczbą kartek

Producent zadbał także o potrzeby osób, które chętnie wykorzystują czytniki Onyx Boox w roli elektronicznych notatników i szkicowników. Dodano nowe przybory oraz warstwy, znacząco ułatwiające edycję bardziej zaawansowanych rysunków. Na górze rysików ulokowano gumkę, umożliwiającą wygodne wymazywanie niepotrzebnych elementów. Ponadto możliwe jest rozpoznawanie pisma odręcznego oraz jego konwersja.

Na koniec warto wspomnieć, że wszystko to jest możliwe za sprawą wysokiej klasy podzespołów, zapewniających nieprzeciętną szybkość działania. Mowa dokładnie o ośmiordzeniowych procesorach, dużych pamięciach RAM czy bateriach od 3000 do 4300 mAh, gwarantujących działanie urządzenia na jednym ładowaniu do 3 tygodni. Czytniki wyposażono również w nowoczesne USB-C, mikrofon oraz głośniki.

Sugerowane ceny Czytio.pl:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *