Menu Zamknij

PocketBook Touch HD 3 Limited Edition: unikalny kolor i szykowne etui

Niebawem do sprzedaży trafi prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników stylowych gadżetów: PocketBook Touch HD 3 Limited Edition. Luksusowy kolor białej perły, ciemnoniebieskie etui, eleganckie upominkowe pudełko – oto pakiet ma miarę marzeń!

Informacja prasowa: PRcontext

Ekskluzywne arcydzieło e-czytania o niesamowitym potencjale

PocketBook Touch HD 3 łączy w sobie wszystko to, czego oczekuje współczesny e-czytelnik. Wydajny procesor, przyjazny dla wzroku wielodotykowy wyświetlacz E Ink Carta™ o rozdzielczości HD oraz podświetlenie SMARTlight zapewniają wyjątkowy komfort czytania. Dodatkowo czytnik obsługuje bez konwersji 19 formatów plików tekstowych i 6 formatów dźwiękowych.

Warto wspomnieć, że czytnik ten jest jednym z dwóch dostępnych obecnie wodoodpornych modeli wyposażonych w łącze Bluetooth.

Przeczytaj test modelu PocketBook Touch HD 3

Stylowy „look”

Subtelny kolor białej perły dodaje czytnikowi wyjątkowej elegancji. Zdobywca nagrody Red Dot Award w niestandardowej obudowie i z stylową okładką o ciemnoniebieskim odcieniu wyjątkowo zyskał na atrakcyjności. Etui z opcją „usypiania” czytnika jest wykonane z przyjemnego w dotyku poliuretanu i waży zaledwie 80 gramów.

PocketBook Touch HD 3 Limited Edition jest kolejną propozycją czytnika o wyjątkowym wyglądzie – mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej. Wiemy, że nasze urządzenia cenione są za ich wyróżniające się kolory obudów, więc tym chętniej proponujemy takie rozwiązania naszym użytkownikom. Podobnie jak w przypadku PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition, również teraz liczymy na zainteresowanie tym pakietem ze względu na zbliżające się święta.

W pakiecie na pewność

Zakup czytnika PocketBook Touch HD 3 Limited Edition wiąże się z jeszcze jedną korzyścią. Czytnik w tak ekskluzywnym pakiecie ma również dodatkowy rok gwarancji. Urządzenie będzie dostępne na początku grudnia w sugerowanej cenie 869 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *