Użytkownicy Kindle również skorzystają z abonamentu Legimi!

Abonament Legimi po raz pierwszy został udostępniony już pięć lat temu. Do teraz z usługi mogli korzystać użytkownicy czytników marki inkBOOK i PocketBook. Nadszedł dzień, kiedy to użytkownicy Kindle również skorzystają z abonamentu.

Jak czytałem w notatce prasowej otrzymanej od Legimi:
“Wyniki kolejnych badań i ankiet potwierdzają, że ok ⅔ urządzeń w naszym kraju to modele oferowane przez Amazon.”

“Mieliśmy świadomość, że ta kilkusettysięczna rzesza miłośników ebooków do tej pory pozbawiona była szansy na korzystanie z Legimi, więc gdy takowa tylko się pojawiła, postanowiliśmy uczynić zadość oczekiwaniom. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że Kindle daje jedynie namiastkę możliwości oferowanych przez książki w chmurze w aplikacjach Legimi. Właśnie dlatego z naszego abonamentu można korzystać aż na 4 różnych urządzeniach, aby w pełni docenić korzyści płynące z nielimitowanego dostępu do ebooków i audiobooków.” – stwierdził Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Już w ciągu najbliższych tygodni, użytkownicy Kindle otrzymają możliwość korzystania z subskrypcji Legimi, a w chwili obecnej, pod adresem www.legimi.pl/kindle każdy z nich może zapisać się do listy osób, które otrzymają powiadomienie o wystartowaniu usługi i ofercie na dzień dobry.

Planowo, gdy usługa dla czytających na Kindle w końcu ruszy, dostępnych tytułów ma być co najmniej 5 000. Legimi bowiem nie wyklucza, że liczba ta będzie jeszcze większa. Dostępne będą dwie możliwości aktywacji usługi. Jednym z nich będzie pakiet bez limitu na dostęp:
– do ebooków (cena zaczyna się od 32,99zł)
– do ebooków i audiobooków (którego cena z kolei zaczyna się od 39,99zł).

Warto również wspomnieć, że Legimi wciąż pracuje nad wejściem na rynek chiński i niemiecki. Za miesiąc, sąsiedzi zza Odry będą mogli zamówić czytnik za 1 euro, a początkiem przyszłego roku, ma pojawić się chińska wersja serwisu.

Podobne artykuły

Leave a Comment