Menu Zamknij

Videopoint, czyli video kursy z darmowym ebookiem!

videopointW odpowiedzi na potrzeby użytkowników Internetu szukających szybkich i łatwych sposobów na zdobycie nowych umiejętności, wydawnictwo Helion startuje z projektem Videopoint. Do każdego zakupionego kursu video otrzymamy również darmowego ebooka!

Videopoint to platforma oferująca kursy szkoleniowe w formie filmów, nagrywanych przez polskich specjalistów. Kursy takie pozwalają użytkownikowi na dopasowanie nauki do własnych potrzeb, więc zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy w tej ofercie odnajdą coś, co ich zainteresuje.

Kursy obejmują obszerną tematykę w zakresie m. in. informatyki, grafiki komputerowej, czy też elektroniki.


Dziesięć powodów, podanych przez wydawnictwo Helion na witrynie Videopoint, dla których warto uczyć się z ich kursami:

1. Uczysz się, kiedy chcesz — nie ograniczają Cię żadne terminy, włączasz kurs, gdy masz na to czas.
2. Uczysz się, gdzie chcesz — w domu, w biurze, w kawiarni, a nawet w parku. Nasze kursy możesz zabrać ze sobą wszędzie.
3. Uczysz się we własnym tempie — raz kupiony kurs możesz przerobić wielokrotnie, bez problemu powtórzysz trudniejsze lekcje lub wrócisz do zagadnień, które chcesz sobie przypomnieć.
4. Uczysz się z ekspertami — nasze szkolenia przygotowali doświadczeni specjaliści, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą.
5. Oferta — na videopoint.pl znajdziesz szkolenia z wielu różnych dziedzin, od programowania, przez tworzenie grafiki, po gry komputerowe.
6. Przyjazna struktura — interesuje Cię konkretne zagadnienie? Nie musisz przeszukiwać całego materiału szkoleniowego, kliknij w odpowiednią lekcję w spisie treści, a obejrzysz film na wybrany przez Ciebie temat.
7. Dodatkowe materiały — wielu autorów naszych kursów przygotowało dla użytkowników dodatkowe materiały i pliki, które ułatwią naukę.
8. Promocje — na videopoint.pl codziennie mamy dla Ciebie rabaty i oferty specjalne.
9. Łatwe odtwarzanie — aby odtworzyć nasze kursy, nie potrzebujesz specjalnego oprogramowania, razem ze szkoleniem otrzymasz HTML5 Video Player.
10. Cena — szkolenia online są dużo tańsze od stacjonarnych, a przy tym mogą być równie skuteczne.

56198912528cea3ca485524cce31c957.gifJak dla mnie, jeszcze jednym dość istotnym powodem jest wcześniej wspomniana kwestia darmowego ebooka, którego otrzymujemy wraz z zakupem kursu video. Pakiet + jest aktualnie ofertą nieograniczoną czasowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *